У Берліні зазвучить українське радіо Trembits FM

Запис першої передачі вже відбувся. Гостями ведучих Кирила Коломійця і Катерини Рітц-Ракул (харків’янин і львів’янка вже багато років живуть у Берліні) стали посол України у ФРН Андрій Мельник і віце-голова Німецько-Українського форуму Карл-Георг Велльманн. На часі дізнатися про українське радіо в Німеччині.

Із ким говоритимуть, коли виходитимуть в ефір

Ефірного часу поки що буде мало: 2 рази на місяць. Втім, на майбутнє вони сподіваються, що виходитимуть в ефір щотижня.  Мовлення буде як українською, так і німецькою мовами, збалансоване між культурою, музикою і політикою. Також планують готувати інтерв’ю з цікавими особами, політиками, діячами мистецтва. Йдеться як про українців, які працюють у ФРН, так і «гастролерів». Додамо, що у німецькій столиці живе мінімум 12 тис українців.

Я дуже щасливий, що нарешті таке радіо у Берліні з’явиться. Хочу побажати Трембітам цікавих співрозмовників, зацікавлених слухачів

Андрій Мельник, стали посол України у ФРН

Нагадаємо, що в Україні з’явиться перший музей радіо- і телезв’язку. На вершині водогінної вежі найближчим часом буде встановлено антену й усе необхідне обладнання. Там хочуть запустити регіональну радіостанцію «Радіо-Глухів» на частоті 104.40 FM. Міська влада знайшла достатньо матеріалу, щоб перетворити аварійну водонапірну вежу на «музей радіо- й телезв’язку». Там покажуть історію радіо- та телезв’язку, що почалася приблизно в той же час, коли була побудована водогінна вежа. Йдеться про 1927 рік. У заклад знесуть багато цікавих експонатів, зокрема, з колекції народного артиста України Юрія Васильківського. Музей радіо- і телезв’язку стане перший таким в Україні.

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.