Запрошення на Фестиваль ремесел «Дунстан» -2020

July 31, 2020 at 11:06PM https://www.youtube.com/watch?v=BNvo-3NRuwcЗапрошення на Фестиваль ремесел «Дунстан» -2020
19-20 вересня 2020 року в селі Стадниця біля Вінниці відбудеться ІІ-й фестиваль ремесел «Дунстан». Фестиваль має назву на честь святого Дунстана, покровителя ковалів, ювелірів та музикантів, який жив у Британії за часів Середньовіччя.

Метою фестивалю є вивчення народних ремесел в гармонійній атмосфері родинного відпочинку, зміцнення сімейних цінностей та ознайомлення з легендами і традиціями середньовічної Британії в поєднанні з українським колоритом і гостинністю.

Фестиваль увійшов у ТОП-10 кращих регіональних фестивалів України серед поданих грантових заявок до Українського культурного фонду на 2020 рік . Генеральним медіа-партнером Фестивалю виступить медіа-корпорація «RIA» – зокрема, видання «20 хвилин».
Фестиваль ремесел «Дунстан-2020» буде проводитися в онлайн форматі (безкоштовна трансляція в Youtube) та на території Центру ремесел «Дунстан» у селі Стадниця.

Десятки тисяч дітей та дорослих безкоштовно відвідають наші майстер-класи, середньовічні шоу та розваги, а також візьмуть участь у розіграші призів та подарунків. Також, планується створити та презентувати широкій аудиторії два соціальних відеоролики з проблематики Інтернет-залежності та відповідального батьківства.

Не маєш можливості приїхати до нас? — Приєднуйся ОНЛАЙН!

Дізнайся більше інформації та безкоштовно рєєструйся за посиланням ➡️ https://bit.ly/2JhOGjm

Підписуйтесь на ресурси фестивалю у соціальних мережах:

https://www.youtube.com/c/dunstanfest?sub_confirmation=1
https://bit.ly/39qFGmX
https://bit.ly/3o8f9Pf

Запис на відвідування наших заходів за телефонами ☎️
📍+38067 599 79 73
📍+38066 453 09 63

#ЗаПідтримкиУКФ
#Дунстан
#МайструйВдома
link YouTube https://www.youtube.com/watch?v=BNvo-3NRuwc ссылка источник