Українці розробили пристрій для виробництва води з повітря на сонячній панелі

http://ecotown.com.ua/news/Ukrayintsi-rozrobyly-prystriy-dlya-vyrobnytstva-vody-z-povitrya-na-sonyachniy-paneli/

НАТАЛЯ ЯКОВЛЄВА | 29.11.2017492

Українська команда Water Cloud UA розробила пристрій для виробництва води з повітряна сонячній панелі.

Установку, яка здатна виготовляти від 15 л води на день, презентували на форумі «Innovation Market», який проходив у Києві 21-24 листопада, передає Gazeta.ua.

Зовні Water Cloud, продуктивність якого залежить від вологості повітря, схожий на кулер – вода у ньому утворюється з конденсату. Пристрій повністю автономний та працює на сонячній батареї.

Вода проходить декілька стадій очищення, після чого її можна вживати, зазначає одна з розробників Water Cloud Олена Савчук. «Вода, яку ми отримуємо, — дистильована, її можна пити, — каже фахівець. — Найкраще засвоюється організмом вода, яка перейшла із одного стану в інший».

Установка працює при мінімальній вологості повітря — 20%. Water Cloud можна програмувати, а також регулювати ступінь мінералізації води. Вдома WaterCloud генерує мінімум 4 л води за добу.

Отриману воду можна використовувати в агросфері — для поливу, продовжує Олена Савчук. «В середньому на полі площею 1 га потрібно від 15 до 20 установок Water Cloud, — пояснює вона. – Пристрої окупляться протягом одного сезону».

Команда Water Cloud UA удосконалила іноземні зразки, виготовивши дешевший та продуктивніший прилад вартістю близько $300.