Японська компанія Fujikura відкриє власне виробництво в Немирові

https://vezha.vn.ua/yaponska-kompaniya-fujikura-nevdovzi-vidkryye-vlasne-vyrobnytstvo-v-nemyrovi/

Японська компанія “Fujikura” розширює своє виробництво в Україні та планує вже найближчим часом відкрити підприємство на Вінниччині.

Про це сьогодні, під час зустрічі з керівництвом Вінницької області у приміщенні ОДА заявили самі представники компанії.

З їх слів, 400 вінничан вже пройшли стажування на виробничих потужностях компанії у Львові, де загалом працює 3000 працівників. Як повідомили представники компанії, на Вінниччині вони мають намір працевлаштувати близько 500 чоловік.

ТОВ “Fujikura Automotive Ukraine Lviv” – зaсновaно у листопaді 2013 році японською компaнією Fujikura Ltd. для реaлізaції інвестиційного проекту в Укрaїні з виробництвa aвтокомпонентів. Головним нaпрямком діяльності компaнії є виготовлення кaбельних мереж для провідних європейських aвтомобільних виробників згідно з японськими стaндaртaми якості.

У “Фуджікурі” відзначають, що вінничани під час стажування у Львові спочатку трималися “окремою спільнотою”, однак загалом отримали дуже позитивні відгуки від керівництва компанії. Наразі вони повертатимуться додому, аби налагоджувати виробництво на Вінниччині.

Зі слів представників ОДА, ідеться про використаня приміщень на базі заводу “Nemiroff”, однак про точний час запуску виробництва та інші деталі сьогодні у Вінницькій ОДА журналістам не повідомили.

Позначки: 

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі