У Києві до грудня можна безкоштовно зарядити електромобіль на чотирьох швидкісних зарядках

http://ecotown.com.ua/news/U-Kyyevi-do-hrudnya-mozhna-bezkoshtovno-zaryadyty-elektromobil-na-chotyrokh-shvydkisnykh-zaryadkakh/

НАТАЛЯ ЯКОВЛЄВА | 21.11.201738

До 1 грудня у Києві на вулиці Кіровоградська, 21-А можна безкоштовно зарядити електромобілі на чотирьох швидкісних зарядках.

Протестувати унікальні суперчарджери можна на території мультибрендового автосалону електромобілів в рамках акції «Еко-місяць від Оксіжен», передає Prostobank.ua.

Швидкісний зарядний хаб компанія «Оксіжен» запустила за підтримки Укргазбанку. Чотири зарядки від найбільшого в Європі технологічного концерну Siemens дозволяють заряджати не тільки існуючий електротранспорт з тяговими батареями з робочою напругою до 500 Вольт, а також і майбутній легковий, комерційний і вантажний електротранспорт з тягловими батареями з робочими напругами до 900 Вольт, приміром, спорткар Porsche Mission E.

Як зазначає генеральний директор компанії «Оксіжен Груп» Олександр Вовк, суперчарджер заряджає авто за 30-40 хвилин.

«Швидкісна зарядка електромобіля стала однією з найважливіших послуг для наших клієнтів, — пояснює він. — Встановлена потужність зарядних портів становить 410 кВт».

Зокрема, нові зарядні станції мають таку кількість портів і потужностей:

• CHAdeMO, 50 кВт – 4 порти

• CCStype 2,50 кВт – 4 порти

• AC43 type 2,43 кВт – 4 порти

• Euro socket 230V – 11 портів

Акція у автоцентрі «Оксіжен» діє до 30 листопада включно, з 12:00 до 19:00 години.

Запуск найбільшого в Україні швидкісного зарядного хабу для електротранспорту дозволить зробити «зелений» транспорт модним і сучасним трендом й у нашій країні.